| mydarkestdays a întrebat:

voiam sa va intreb, stie cineva cum pot face ca o coala de hartie sa para asa...veche si uzata si putin arsa? am vazut un videoclip mai demult in care foaia era putin arsa cu o lumanare sau ceva si arata ca harta unei comori, dar nu mai stiu sigur cum era si nu as vrea sa incendiez casa sau ceva. ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Prose15 a răspuns:

O bagi in cafea dupaceea in cuptorul cu microunde si apoi o arzi pe unele parti Am incercat si e super