| Isabela_Georgiana_1999 a întrebat:

as vrea si eu cateva site-uri cu produse cosmetice ieftine,, Mersii

6 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

In primul rand, niciodata, repet, NICIODATA nu-ti da cu toate prostiile pe fata, ti-o distrugi asa. Mai bine iti iei ceva scump si bun, produsele de tip ''drug store'' contin chimicale care sunt nocive pentru piele.
Ia-ti ceva de la urban decay, iti recomand paleta naked.

| Isabela_Georgiana_1999 explică (pentru Clorox):

Eu inteleg dar nici nu sunt dispusa sa dau 200 ron pe un fond de ten de la CLINIQUE ca pana la urma gasesc si unul la fel de bun si totusi putin mai ieftin

| eminescuhipiot a răspuns:

Lady, si au si transport rentabil prin posta romana.