| xFaith a întrebat:

Hi :*
Vreau si eu cateva site-uri, unde pot gasi produse cosmetice mai ieftine, pentru orice buzunar happy ( farduri, gloss-uri, rujuri, fond de ten etc )

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
draga mea, incearca sa nu mai folosesti toate porcariile ca iti obisnuiesti fata asa si mai tarziu te vei mira de efectele negative ale acestor prostioare.e bine ca pielea fetei tale sa respire si nu o ingreuna cu tot felul de creme, mai bine ai cauta retete naturiste care sunt benefice, costa mult mai putin si nu au efecte negative..nu crezi? am o verisoara de 26 de ani, se machiaza/fardeaza de la 13-14 ani, acum daca o vezi fara fard/machiaj e jale cu ea, zici ca are 36 de ani.
O zi frumoasa sa aihappy

| xFaith explică (pentru caramela):

Am inteles ce a-ti vrut sa spuneti. Nu obisnuesc sa ma machez in fiecare zii, doar cand ies in oras sau cand plec la vreo petrecere. Vroiam mai mult sa intreb de farduri pentru ocazii mai mult.

21 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a spus si @Hilde si cele de la E.L.F. sunt bune, dar eu am mai descoperit un site cu cosmetice foarte ieftine.Presupun ca nu sunt exceptionale, dar la banii astia nu te poti astepta la prea multe.
Uite si site-ul http://cupio.ro/

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, eu imi cumpar cosmetice de pe https://www.paese.ro/, si il recomand din toata inima.

| Hikarie a răspuns:

Nu folosi niciodata produse ieftine. Iti vor strica tenul. Strange bani pentru unele scumpe si de calitate.

| LXandro a răspuns:

Trendis are o gama variata de cosmetice
http://www.trendis.ro/

| Hilde a răspuns:

Http://www.eyeslipsface.com.ro/. Sunt si foarte bune la pret dar si de calitate!

| Raspundd a răspuns:

Ivroshe :*,... happy Funda >? Aici ai si reduceri, mereu sunt reduceri!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raspundd):

Poate ai vrut sa spui Yves Rocher.

| Raspundd a răspuns (pentru anonim_4396):

Da scuze!

| adrianaavg a răspuns:

Vezi Aici http://dshopp.cabanova.com/produse-cosmetice.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa

| cristianela a răspuns:

Un site nou cu produse cosmetice ieftine si de calitate(ck, loreal, maybelline, rimmel, etc) este www.colorcosmetics.ro. mereu au reduceri

| cristianela a răspuns:

Buna. Cosmetice ieftine de la CK, Revlon, Maybelline, etc gasesti pe www.colorcosmetics.ro au si super reduceri acum

| deaconueduard a răspuns:

Gasesti pe http://iwishcosmetics.ro/ cosmetice de branduri cunoscute la preturi avantajoase cu livrare in 24h

| Popm a răspuns:

Www.cassiopea.ro am vazut ca au preturi bune

| Page_Earn_1974 a răspuns:

Eu am cumparat de la www.londonstore.ro

| Aly_Alexandru_1989 a răspuns:

Www.tianli-naturalpotent.ro sectiunea cosmetice..sunt si foarte bune la pret dar si de calitate!

| Stefania26 a răspuns:

Buna. Nu stiu daca ce e eftin e si scump dar totusi eu zic sa incerci.Http://www.eyeslipsface.com.ro/.

| danielagavrila a răspuns:

Tinand cont ca mai multe fete cauta sata cele mai potrivite ar fiii : ebay cupio pe ebay poti gasi multe palate eu mia -am comandat una cu 250 de culori la 45, 50 de lei si sunt toate culorile pigmentate si nu sunt prafoase pot igasi si fonduri de ten ieftine eyeliner si tot ce vrei tuu

| Diaconița_Mădălina_1998 a răspuns:

M&S Store te așteptam pentru comanda?❤️?

| Feraru_Cristian_1989 a răspuns:

Cosmetice de calitate si la preturi avantajoase gasiti si la megautil.ro