| anonim_4396 a întrebat:

as vrea si eu sa-mi schimb culoare parului! Acum am parul asa http://www.hi5.com/......otoUser.do si as vrea sa ma vopsesc saten! cum credeti ca imi sta mai bine, blonda sau satena?

Răspuns Câştigător
| Anne_1755 a răspuns:

Buna! M`am uitat la aproape toate pozele de pe profilul tau si parerea mea e ca iti sta mai bine blonda:d.Acum tu faci cum crezi ca e mai binehee hee.

9 răspunsuri:
| apaplata_7449 a răspuns:

Eu zic sa te faci bruneta sau ciocolatiu

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Parerea mea este ca iti sta bine cu ambele nuante. esti frumoasa si sincer te avantajeaza ambele nuante... sper sa-ti fie de folos raspunsul meubig grin

| biank17 a răspuns:

Eu sp sa incerci o vopsea care se duce dupa cateva spalari ca sa vezi cum iti sta.eu zic ca ti'ar sta bine

| florinflorin14 a răspuns:

Cum iti place tie, conteaza sa iti placa tie nu lumii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! ramai asa esti frumoasa si iti sta mai bine blonda... daca vrei fatzy suvite satene... dar gandeste-te de 2 ori inainte de a face asta sa nu regretzy mai tarziu.

| Alinutza_8819 a răspuns:

Deci...hai sa iti zic ceva nu pot sa zic ca nu iti sta bine cu blond, dar la fetele cu tenul deschis tot deauna lea stat mai bine cu culori inchise la par eu zic sa incerti sa te faci satena.Pentru ca si eu sunt satena si crede-ma vine foarte frumos :X:X:X

| malina_9825 a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta mai bine cu parul satenhappy

| Razvanutzu_9109 a răspuns:

Iti sugerez sa ramai blonda.Iti sta foarte bine asa. Dar daca nu te-ai convins fa-ti cateva suvite sa vezi cum e.

| Laura_9657 a răspuns:

Tiar sta bine si roscata sau bruneta, iti sta bine cu orice culoare. Dar daca vrei neaparat sa te vopsesti de ce nu incerci un blond miere?[un saten spre blond]
Tiar sta bine;)
Bye:*
imagine : http://1.bp.blogspot.com/......sace_6.jpg