| Ririru a răspuns:

Bruneta:

Esti prea deschisa la ten.

Blonda:
Cred ca ar merge.

Dar sunt de parere sa renunti la ideea cu vopsitul, acum esti foarte frumoasa.

6 răspunsuri:
| Veroniquest a răspuns:

Nu, esti foarte frumoasa asa cum esti, nu trebuie sa iti pui tot felul de chimicale in cap! Nu e nici sanatos si ai putea si sa regretitongue

| Anonima_5812 a răspuns:

Bruneta

| misa_4217 a răspuns:

Sa nu te vopsesti, culoarea naturala e cea mai potrivita, vopseaua arde si degradeaza parul

| Izaaaaa a răspuns:

Sincera sa fiu.iti sta ff bine asa cum ai acum culoarea parului.nu merita sa ti-l strici aiurea.

| Dia_4635 a răspuns:

Nu ti-ar sta nicicum mai bine decat acum crede`mahappy. blonda nu prea cred ca ti-ar sta bine parerea mea...si bruneta esti prea deschisa la tel si vei arata urat crede`ma cunosc pe cineva la fel:* lasa`te asa ce e fain:* sau;batting eyelashes te poti face un ciocolatiu mai roscat. e foarte tare culoarea:*

| katalina45 a răspuns:

Eu cred ca blonda deschisa