| anonim_4396 a întrebat:

as vrea si eu sa stiu cat ar costa o epilare pe picioare la un salon de infrumusetare. pe internet daca caut nu gasesc. si doar n`o sa ma duc din salon in salon sa intreb laughing. E pentru prima oara si nu stiu.sad Multumesc. happy

Răspuns Câştigător
| dulcik a răspuns:

Pai depinde de salonul la care te duci daca e de cartier intre 15-30 de lei daca e mai de fite preturile urca intre 50-150

4 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Sa stii ca e foarte simplu sa te epilezi si tu singura pe picioare. De ce sa te duci la salon?! Nici o fata nu a murit ca s-a epilat acasa pe picioare. Crezi ca la salon iti va da cu aur pe picioare, vei parea si mai interesanta asa?laughing E penibil, sa stii, mie mi se pare o chestie doar de fitoase ca sa te duci la salon sa te epilezilaughing Incearca si singura, nu ai cum sa patesti ceva rau din asta.

| Ramina a răspuns:

Lorelai straight face am 13 ani si e prima data cand ma epilez si nu vreau sa dau cu bicu straight face la salon ma pot face cu ceara. nu lasa rani si dureaza mai mult pana creste la loc decat cu biculwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spor la studiat preturile, unde nu sunt afisate, scrie-le mail sau da-le telefon
http://www.saloane-infrumusetare.ro/Saloane.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

25-30lei