| 3v3lina a întrebat:

as vrea si o eu modalitate cum sa imi fac parul bucle fara spuma ondulator sau bigudiuri cine ma ajuta fundita? :*:*:*

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=BLeSKaPaUOA

eu asa mi-l fac si iese super

8 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Foehn+ perie. Sau dupa ce il speli, il impletesti intr-o coada simpla si il lasi sa se usuce. Apoi il desfaci si vei obtine niste bucle lejere, dar nu foarte regulate. De ce nu folosesti spuma? Fara, buclele nu prea rezita si te chinui degeaba

| facepalmlol a răspuns:

Sunt o gramada de tutoriale pe youtube.

| emag a răspuns:

Poti sa-l pui pe moate sau sa-l impletesti dupa ce faci baie, alta modalitate nu exista, tinand cont de faptul ca excluzi ondulatorul si bigudiurile

| ORDKEO a răspuns:

Il poti pune pe "moate" cum se spune, adica o ata grosuta pe care infasori hartie.

| MegaProXtreMm a răspuns:

Fa-ti codite cand ai parul ud, dormi asa peste noapte, iar de dimineata despleteste-le si-ai sa vezi rezultatul love struck

| Anda_Andutza_1993 a răspuns:

Iti recomand coada impletita...dar trebuie sa dai putin cu fixativ sau spuma deoarece buclele nu rezista :*

| Stefania26 a răspuns:

Poti sa iti pui o pamblica elastica si invarti parul pe ea (acceptabil sa pui seara) iar dimineata can o dai jos e in forma de bucle am incercat e super.Nu am crezut pana m-a ajutat o prietena dar acum imi fac singura.

| ignatbianca a răspuns:

Eu mi-il pun pe hartiute si dorm cu hartiutele alea in par si inainte cu vreoora de culcare ma ud cu un sprei cu apa pe par si dimineata am bucle