| Marialy a întrebat:

Buna seata TPU!
M-am spalat pe cap si acum am parul ud, aproape uscat... Ce modalitate stiti de a-mi face bucle ( sa am parul ondulat). Dar as vrea ca buclele sa nu fie mici.
In afara de bigudiuri ce alta modalitate as putea s-o practic. Dar sa reziste si parul maine toata ziua.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Rihhana a răspuns:

Personal nu folosesc asa metode, dar am auzit de una care chiar functioneaza, dupa ce ti-ai spalat parul, lasa-l sa ramina umed, dupa care ia niste bucati de hirtie, de marime medie, si invaluieste parul pe hirtie apoi leaga hirtia strins, fa asa cu fiecare suvita de par, Functioneaza! Fundita te rog!

7 răspunsuri:
| FerLin a răspuns:

Pana primesti un raspuns ti se usuca parul! laughing

| Marialy explică:

Iti multumesc Rihhana pentru sfat. Chiar a functionat!

| Rihhana a răspuns (pentru Marialy):

Intotdeauna cu placere! ma bucur ca te-am ajutat!winking

| Ioana128373i a răspuns:

Pai poate iti ies buclele alea cu o placa de undulat parul si apoi iti poti da cu niste fixativ(spray). Eu acum imi dau cu presupusul. happy

| Ioana128373i a răspuns:

Dar mai bine iti faci parul cu placa maine(asta daca maine pleci undeva).

| Gabrygabryella a răspuns:

Buna :*.Eu am incercat sa imi fac bucle prinzandu-mi parul in coada dar deasupra capului.nu stiu exact cum sa explic :d si a dat rezultate :d. Sper ca te-am ajutat.Papa wave:*

| Funditaღ a răspuns:

@Dan33 laughing ai fost tare