| anonim_4396 a întrebat:

Am placa de par insa as vrea sa am si parul cret in cate o zisadsad si nu stiu cum sa il facsigh am auzit cu spuma insa nu stiu procedeulsigh ondulator nu am, bigudiuri nustraight facestraight face se poate cu spuma? imi spune cineva cum? si inca cevahappy spuma ingrasa parul?

Răspuns Câştigător
| Dweea a răspuns:

Te speli pe cap mai intai. apoi te stergi NU TE USUCI CU FEONUL. dupa te dai cu o mana de spuma teste tot si asta e toata faza... daca vrei sa te faci si vara te usuci cu feonul dupa ce te.ai dat cu spuma dar cu feonul in josul varfurilor si nu in totalitate te puup' astept sper o fundita daca e bine:*

| anonim_4396 explică (pentru Dweea):

Cum sa nu iti dau o fundita daca o meriti! te pup multumesc mult:X esti minunata

4 răspunsuri:
| Dweea a răspuns:

Daa..cu spuma

| sfeklasfekla a răspuns:

Ondulatorul ar fi cea mai buna solutie.Dar cum nu ai dupa ce te speli pe par si mai are putin sa se usuce da-ti cu spuma in el si ti se va incretii...dar nu da cu spuma ca si cu ai unge parul dai de jos in sus

| Piticottt a răspuns:

Daca vrei sa ai parul creti poti incerca sa iti faci codite impletite ( parul fiind uscat ) iar dupa iei placa si tii 10 secunde pe codita, iar dupa ce desfaci codita o sa ai parul cret! Si despre spuma eu stiu ca nu ingrasa parul.:d Baftaa! kiss