| Ionelarebela a întrebat:

Buna as vreau si eu sa ma tund filat dar am mai fost tunsa gherute credeti ca mi-ar sta bine avand in vedere ca am tenul masliniu si fata ovala

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La fața ovală este chiar recomandat o astfel de tunsoare.
Tenul măsliniu intră în discuție când trebuie să te machiezi și să dai o culoare părului (vopsit).
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Tunde'te, ti'o zic din propria experienta. Am tenul mai inchis la culoare ( un bronz, cam asa sa zic ), si fata ovala, si sunt tunsa filat, si imi sta bine. Deci nu e nici o problema.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fata ovala poti sa-ti faci ce freza vrei pentru ca sigur oo sati stea bine.eu asa am invatat la scoala ca idealul de frumusete este o fata ovala adica daca ai fata ovala trebuie sa fii fericita ca poti sa te tunzi cum vrei pentru ca o sati stea bine este singura forma de fata care iti permite sa te tunzi cum vrei