| bibbiii a întrebat:

As vreau un site de unde pot comanda haine. As vrea ca hainele sa nu fie second hand si sa se gaseasca marimi pentru copii si adulti
FUNDA+vot

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| eatpraylove a răspuns:

Incearca : www.next.co.uk - au chestii foarte dragute si ieftine doar ca pretul e in lire dar cred ca te descurci, si mai stiu www.brandalley.co.uk, sper ca te-am ajutat
P.S. si eu imi comand haine de aici

| BabyBluuuu a răspuns:

Eu stiu cateva sit-uri... pentru adulti e : hainetari.ro iar pentru copii http://www.haineaz.com/ Funda:o3

| larisa98 a răspuns:

Păi eu am văzut pe miniprix.ro haine superbe.
Fundita?