| larry17 a întrebat:

astazi am fost la coafor sa-mi mai taie din varfuri, pentru ca erau cam tocate. cand am iesit din coafor am crezut ca innebunesc de nervi, mi-a taiat foarte mult din par sh chiar ii spusesem foarte clar ca vreau sa-mi taie doar putin din varfuri.acum nu stiu ce sa fac sa-mi creasca mai repede, va rog frumos ajutati-ma cu niste sfaturi, vreau sa-mi creasca parul cat mai repede posibil. vreau din nou parul meu lungcrying(

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Foloseste un sampon care stimuleaza cresterea parului sau ulei de ricin

| mdaria a răspuns:

Poti sa te masezi inainte de fiecare spalare cu ulei de ricin, la radacina, stai vreo 15 - 30 minute, te speli si te clatesti bine. Ajuta foarte mult.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Incearca cu niste extensii.

| SarosBogdan a răspuns:

Nu e ceva scos din comun ceea ce ai patit,eu am patit asemenea lucru cam la toate frizeriile,pe la care am fost, pana in prezent. Si daca zici ca in Romania e jale cu litere de tipar, uni te critica si te contrazic.
Data viitoare, ia si tu, un Ak47 si zi ca daca nu te tunde cum vrei tu, ai descarci tot incarcatorul in cap. laughing