| AnemonaP a întrebat:

Ati incercat sa va decolorati parul de pe picioare cu apa oxigenata? Exista? As vrea sa fac si eu asta.Sa-mi decolorez parul de pe picioare.si cum. Niste sfaturi? Pasi? Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

3 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Da' epilatorul muşcă, nu?

| ZZG a răspuns:

Da' de ce nu ti-l razi? straight face

| patricia1999 a răspuns:

Buna!

Eu ti-as sugera sa iti epilezi parul de pe picioare cu ceara, desi este o varianta mai dureroasa rezultatele sunt mult mai satisfacatoare.Nu ti-as recomanda sa iti decolorezi parul de pe picioare acesta capatand doar o culoare mai deschisa insa, oricum este vizibil!