| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Ati incercat samponul impotriva caderii parului de la Gerovital? (http://www.farmec.ro/produse/par/sampon-anticadere-76.ht ml). Daca da, e bun? Merita sa-l cumpar?

Răspuns Câştigător
| CristinaBella02 a răspuns:

Da e bun. In general produsele de la Gerovital pe mine m-au ajutat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am folosit un an de zile. Imi cadea parul in prostie, imi recunosteam scaunul de la scoala dintr-o mie pentru ca era plin de par si parul meu ajungea pe toate persoanele.
Mi-am schimbat samponul cu yves rocher sampon de musetel pentru reflexii blonde si problema a disparut ca prin magie. Deci eu chiar nu il recomand.
Cauta cauzele caderii parului, ia vitamine.

| munteanmaria a răspuns:

Da ti-l recomand cu siguranta, merita sa-l cumperi