| DmnProfesoara a întrebat:

A incercat cineva sampoanele,fiolele impotriva caderii parului de la Gerovital? Merita sa urmezi tratamentul? Va rog, comentati numai daca ati folosit tratamentul, e destul de scump si n-as vrea sa00l cumpar degeaba. sad Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Decât să ne înjuri pe noi, mai bine mergi la dermatologie.
Pa, pa.

| Prigor_Vasa_1953 a răspuns:

Daca chestiunea este ereditara, nu da banii, in rest problema e a ta.