| alecssandra a întrebat:

Avand in vedere ca am tenul tanar as dori sa imi comand crema hidratanda de la avon cu extract de soia si vitamina E. Ma trezesc cu surprize pe fata sau? Am folosit multe game si mai scumpe si mai ieftine insa tenul meu la un moment dat se comporta ciudat in sensul ca se ingrasa mai des ca de obicei iar eu foloseam produse specifice tenului.As dori sa comand aceasta crema pentru ca vine frigul si vreau ceva hidratand.Pareri?

2 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Buna! Fiind reprezentant Avon, iti recomand sa iei setul acesta din campania 16, dar mai e ceva de asteptat pana atunci http://www.eu-style.50bani.net/......6-c16.html Aici ai brosura si setul se afla la pagina 175(acela cu tot cu gentuta) sau setul de la pagina 177. Daca ai nevoie de ceva curand, in campania 15 ai la pagina 123 o crema de fata intens hidratanta(8.5 lei).
Pa, pa!

| alecssandra explică:

Merci insa si eu tot din campania nr 15 vorbesc.gama winter m-a dezamagit anul trecut.big grin