| dublud a întrebat:

Buna am un ten mai obosit... ce crema dintre cele doua credeti ca e mai buna.happy Crema hidratanta de fata cu extract de soia si vitamina E sau gel-crema revigorant pentru fata cu castravete si ceai verde? FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adelinesmile a răspuns:

Parerea mea este ca a doua crema ar merge mai bine thinking Toti stim efectele benefice ale castravetelui asupra tenului happy Intre timp. foloseste un baton corector pentru mascarea cearcanelorwinking

Bafta!

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Cred că al doilea. Castravetele e foarte hidratant şi îţi dă un feeling de parcă tocmai ai făcut duş big grin

| costis a răspuns:

Cred ca sunt scumpe iar efectul e caca-besa. Incearca unguent cu aloe (in niste cutii verzi, mai mari), sau cu sunatoare. E suficient o data la 2-3 zile seara. Cel cu aloe e si hidratant, cel cu sunatoare da o stralucire si o prospetime placuta.

| ELLSSA a răspuns:

Gel-cremahappy

| dublud explică:

Nu sunt deloc scumpe sunt 7.99 de la Avon.happy