| Azalea a întrebat:

Aveti idee daca ceaiul de musetel ne face parul mai blond?
Cand eram mica(5-6 ani) stiu ca m-am spalat cu ceai si mi s-a facut parul putin mai deschis dar acum nu mai functioneaza...Ma gandesc ca atunci poate mi s-a imblonzit din cauza varstei...tongue
Voi ce ziceti? Sa mai incerc?
P. S. Parul meu este saten deschis foarte aproape de blond.

3 răspunsuri:
| QueenOfLeon a răspuns:

Păi probabil nu se întâmplă după prima spălare, mai ţine 'tratamentul' încă ceva timp şi apoi vezi dacă a funcţionat. Şi am tot văzut şampoane cu muşeţel speciale pentru. păr blond. Baftă happy

| Azalea explică:

@Maria: Pt ca imi place parul blobdtongue

| Maria_3164 a răspuns:

Eu te as sfatui sa nu mai incerci. dar de ce ai vrea sa ai parul blond? funda?