| мαrrýиєlα a întrebat:

Buna tuturor; o3. am parul saten deschis si vreau sa ma fac blonda, o sa incerc decolorarea cu musetel si lamaie 2 luni dupa mi`l decolorez si dupa il vopsesc blond. cine a incercat chestia cu musetelu si lamaia, a mers si daca mai aveti idee cum sa ma fac blonda [ fara salon ].

4 răspunsuri:
| VanillaCh0c0 a răspuns:

Well, avand in vedere faptul ca ai parul de nuanta saten deschis, ar putea merge. De asemenea, pe langa tratamentul cu infuzie de musetel, foloseste samponul Johnson's baby, care are extract de musetel, eu sincer l-am folosit doar asa, si cam in 3 saptamani dupa ce l-am folosit am observat o schimbare destul de majora. happy

| AwaZoh98 a răspuns:

Verifica intai daca iti sta bine blonda! Un aspect important e acela ca blondele au tenul alb! Daca esti bruneta, lasa-te de idee! laughing

| мαrrýиєlα explică (pentru AwaZoh98):

Am tenul alb chiar foarte alb si il am saten deschis si imi sta bine am incercat pe un program.

| AwaZoh98 a răspuns (pentru мαrrýиєlα):

Ma bucur! :*