| Felictiy a întrebat:

Azi am fost la unghii si mi-am pus french! Nu prea imi place cum a facut linia, stiti cum mai pot lua din frenchul ala acasa? Va rog

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

De ce nu i-ai spus atunci ca nu îți place?!
Fa un model ceva acolo unde nu îți place sau trasează o linie colorata deasupra după forma care îți place.

| Simpatic a răspuns:

Poti lua putin cu polizorul happy
acum pe bune sunt doar niste unghii ce naiba data viitoare fii pe faza.
prea multa stres pentru nimic.
unii se streseaza ca le-a iesit un cos etc
oameni buni nu suntem si nu vom fi perfecti suntem supusi bolilor si suntem slabi in fata naturii, suntem muritori.

| fantabau a răspuns:

Îți poți cumpara un sticker frumos sau îți pui ceva pietricele