| Dei_Delia_1981 a întrebat:

Azi ies cu fetele la plimbare si nu stiu cum sa-mi prind parul. Are cineva niste idei?

4 răspunsuri:
| AlleSiAtat a răspuns:

OMG! Deci nu cred ca am ajuns la intrebari de genul asta! straight face Cum adica? Tu ai freze pentru afara, pentru apus si pentru rasarit? Sa fim seriosi. oh go on Pune-ti o cordeluta pe asa zis-ul,, par'' si poti pleca.
Doamne, ce am ajuns!

| CoOlGirlz a răspuns:

Bună! Foarte multă lume îmi spune că sunt foarte bună la modă și m-am gândit să răspund la această întrenbare:
coadă împletită, coadă împletită într-o parte( ☆ mai bine alegi asta), coc(☆ mai bine alegi asta), coadă simplă într-o parte(☆ mai bine alegi asta) sau coadă simplă.
Eu ți-am scris la unele coafuri in paranteza,,(☆ mai bine alegi asta)'' adică sunt mai potrivite dar acum tu alegi ce îți place mai mult. Te pup!♥