| MIRUNA_3089 a întrebat:

Fetele! am nevoie de ajutor... vreau si eu idei noi cum sa-mi prind parul la scoala...

Răspuns Câştigător
| Lyiia a răspuns:

Buna Miruna!
Si eu sunt in aceeasi dilemalaughingUite ce fac eu:
-in ultimul timp,imi prind bretonul sus cu o clama mica,imi las cate o suvita din fiecare parte,apoi imi prind restul parului intr-o coada.
-iti indrepti parul[sau ti-l ondulezi].sau poti sa ti-l lasi si asalaughing. apoi iti prizi partea de sus a parului,iar restul ti-l poti lasa asa.
-cel mai simplu,iti faci cochappy
-dupa ce faci baie,iti prinzi parul in multe codite mici,apoi toate coditele mici ti le prinzi intr-o coada marelaughing
Cam atat stiu.
Iti mai dau un pont,ceea ce fac eu:iti iei peria, cateva pufuri sau clame, te asezi in fata oglinzii si vezi ce poti facelaughingasa e cel mai original.
Succes!

3 răspunsuri:
| alinutza_4110 a răspuns:

Buna,
iti poti face impletituri de exemplu "spic"sau "os de peste"
funda te roooog

| RoxieXoxo a răspuns:

Pai poti sa-ti faci o pleata intr-o parte daca e mai scurt, daca il ai lung o pleata pe centru o coada mai sus doua coditelove struck
Sper ca te-am ajutat:X:*