| KellyGreen a întrebat:

Azi mi-am cumparat niste pantofi super draguti. Problema e ca marimea pe care o port eu era prea mare, am cerut un numar mai mic insa nu avea asa ca am luat pantofii cu 2 nr. mai mici, pantofii nu ma strang prea tare insa sunt destul de incomozi la degteul mare si cel mic, stiti cumva ce as putea face sa nu mai stranga la degete?

4 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Citeste aici cateva instructiuni despre cum sa largesti o pereche de pantofi:
http://stil.acasa.ro/......-9078.html

Video http://www.trilulilu.ro/video-diverse/cum-sa-largim-pantofii
Bafta!

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Alta data sa nu mai faci asta...Mai bine iei pantofi mai mari, si pui niste vata in varf decat sa ii iei degeaba!
dupa cum a spus si Andy1998Sixxx ar trebui sa pui niste plasturi.
Totusi, ai putea sa te duci la magazin sa vezi daca ii poti schimba cu alta pereche.
Sper ca mai ai bonul!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa îi arunci.

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iti schimbi pantofii.Si pe mine m-au deranjat, dar nu erau prea mici am mers eu prea repede.Eu am pus plasturi si vata. Sper sa iti treacahappy