| AnonymousMm a întrebat:

Bineinteles fundoooi!love strucklove strucklove struckUnde as putea gasi elastic subtire pentru insirat margele in Suceava? Am o gramada si am niste idei super cum le-as putea face dar nu gasesc nicaieri? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Pai si eu imi confectionez coliere asa.
Elasticul ala il cumperi dintr-un magazin, unde gasesti ace, nasturi, femoare, ate de cusut etc(sa fie obiecte din astea de croitorie).
Eu una dintr-un magazin din asta mi-am cumparat elastic din ala.
Eu sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Daca nu gasesti speciala pentru margele cauta nailon care se pune la unditele pentru pescuit.

| AnonymousMm explică:

Sau cheite din alea mici cum sunt la bratarile pe care le cumperibig grin