| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc si eu un himen super elastic?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Pai.intreaba pe altcineva nu pe noi.de unde sa iti dam noilaughing

16 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Fa-ti rost de o papusa super gonflabila laughing

| JeSa a răspuns:

Dupa cewhistling imbini plăcutultonguelaughing cu utilul...

| cretzufinish a răspuns:

Tine de tehnologie...deci pe net tongue

daniela
| daniela a răspuns:

Himen supe elastic... la ce-ti trebuie? crezi ca e mai interesant daca o faci cu o fata care are asa ceva sau esti mai in siguranta?

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

La mall sau Kaufland rolling eyes ...doamne câte prostii mai scoateţi pe gură unii

| Ana_6509 a răspuns:

Buna dimineata soare! Acum te-ai trezit? Culca-te la loc.

| Lora_6439 a răspuns:

laughing faci gaura intr-o punga si aia e laughing

| powergirl a răspuns:

Himen?

| dragalasica a răspuns:

Incearca la hipermarketuri! cred?!

| Corina2 a răspuns:

La mall sau la non-stop

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca pe drumul Baiului sau, eventual, pe soseaua de centura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Glumesti,nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La supermarket, la raiomul de himenuri.intrebi o vanzatoare sau o fata de acolo, dar fata sa fie.ca baietii nu stiu nici macar cei ala un fallus daramite un himen, sau clitoris.si vezi cag ii faci proba si-l intinzi sa nu-l scapi si sa te loveasca peste ochi sau gura.ca unde loveste, creste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Acel himen "super" elastic este cel în formă de evantai și puține fete îl au.
Alergi după cai verzi pe pereți și unul îți este scopul "bătaie de joc" nu respect, atenție!
Maturizează-te.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La balerine ai incercat?

| irina222 a răspuns:

La sexshop sau la farmacie, eu acolo am gasit.happy