| mo0nlight a întrebat:

Buna happy Ca sa fii reprezentant Avon trebuie sa fii majora?

Răspuns Câştigător
| Rox_3754 a răspuns:

Nu. Te poţi înscrie pe numele mamei tale. Am fost şi euhappy

10 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa ai buletin. Dar chiar daca nu ai poti sa devi pe numele mamei de exemplu si sa te ocupi tu.

| smaranditza a răspuns:

Nu, nici vorba! deci, succes!

| Munchkin a răspuns:

Nu. Minim 14 ani.

| Andutsaa a răspuns:

Trebuie sa ai peste 14 ani din cate stiu eu :*...

Te-am pupat, pa-pa :*!

| Rox_3754 a răspuns:

Multumesc frumos:*

| angelsnastea a răspuns:

Nu tipa trebuie sa ai 18 ani, dar eu am 13 ani si m-am inscris cu pasaportul mamei. dar daca te-ai inscris cu alt pasaport(mamei)o sa trebuiasca sa iei comanda cu mama ta alt fel nu ti-o da.bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti fi reprezentant AVON dar nu pe numele tau ci pe numele unei persoane majore. bineinteles ca si ea trebuie sa fie de acord

| Andrei_2426 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa fii majora.am cateva prietene care au 14 si 15 ani si sunt reprezentantzi la avon.

| cryss_1828 a răspuns:

Da.trebuie sa faci un contract iar pentru asta trebuie sa fi majora.Insa daca nu esti, poti sa faci contractul pe numele mamei si sa te ocupi tu de mica afacere.tongue

| Grozavescu_Roxana_1993 a răspuns:

Buna. da trebuie sa fi majora. dar daca nu esti te poti inscrie pe numele altei persoane... vrei sa devi reprezentant avon? id meu: roxana_grozavescu