| frumusyka14 a întrebat:

Cam cat ar costa un fond de ten pudra, un luciu de buze, o pensula pentru aplicarea fondului de ten, o pensula pentru fardul de ochi, un rimel, un tus, un creion de ochi si o paletuta cu farduri? Va rog sa imi raspundeti la aceasta intrebare pentru ca dau funda. Scuze de cateogrie dar este cea mai vizitata. Astept raspunsuri cat mai multe, va pup!

Răspuns Câştigător
| Cigarette69 a răspuns:

Depinde de calitatea produsului. Nu toate care sunt scumpe sunt si bunewinking

| frumusyka14 explică (pentru Cigarette69):

Nu vreau de firma sau de la un anumit brand. Vreau din astea obisnuite de la orice magazin de cosmetice modest. Merci pentru raspuns tuturor. Pup!

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Depinde de unde le cumperi, de model, de „firmă". Ori poate le comanzi de la diverse reprezentate...
Oricum, te faci cu o sumă frumușică... peste 100 de lei.

| Tzukushi a răspuns:

Buna, citeste experienta mea personala cu fondul meu de ten preferat

http://mariabeautytips.blogspot.ro/......u-ten.html

| PsychologistT a răspuns:

Depinde de calitatea produselor pe care o doresti. De brand, evident.

| PsychologistT a răspuns:

Un fond de ten obisnuit te-ar ajunge la 50 de lei, un luciu in jur de 30, pensulele sunt putin mai scumpe, poate ajunge la 60 de lei una pentru fond de ten. Un rimel acceptabil e cam 30 de lei, tus 20, creion 15-20 lei. Paletuta de farduri poate sa fie putin mai scumpa, sa sara de 40-50 lei.
Spor la cumparaturi!

| Miky1 a răspuns:

Dar daca S.gi pl, este cea mai vizitata! Pe viitor posteaza unde trebuie!