| mihaela_8362 a întrebat:

cam cat costa sa te duci la un salon, nu neaparat renumit.obisnuit.sa iti dai forma unghiilor pe patrat?

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Pana in 20 de RON daca vrei doar manichiura simpla.

| Annie a răspuns:

Daca vrei sa le dai si cu oja in jur de 30-40 de lei(manichiura si pedichiura), nu e mult.

| PetreConstanta a răspuns:

Nu stiu eu mi le fac singura

| JustSimple a răspuns:

Maxim 30-50 lei.

| BeBebuu a răspuns:

La un salon unde ma duc eu mereu costa 150 d mii manichiura la maini.si iti da ce forma vrei u si ce culoare vrei tu

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Pai la mine in oras iti da forma unghiei cum doresti tu si daca vrei si cu lac si model este 12 lei [cel putin eu mi-am facut la mai multe saloane si asa au costat la toate]
-fara model de pe unghie este mai iesftim
dar pretul depinde si de orasul unde locuiesti.

| mata22 a răspuns:

Depinde de salon, la mine in sat la baba elefteria e 10 lei de mana