| Sofia2089 a întrebat:

Cand apare revista Unica din luna mai, inainte cu cateva zile sau in decursul lunii mai? FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| PanaceuUniversal a răspuns:

Revista pe luna mai a aparut pe 24 aprilie. Probabil revista pentru luna Iunie va iesi pe 24 Mai, fiindca de cateva luni bune, revista lunii apare pe 24 ale lunii precedente!

2 răspunsuri:
| 1234abcd a răspuns:

Pe sit-ul acesta http://www.romanianbrands.com/......-mai-2012/
sunt toate revistele din romania...cu data la care apar, pretul si cadoul pe care il au(daca au cadou)