| Octaviana_9832 a întrebat:

Pe ce data a lunii apare revista Popcorn?
Si luna asta cu ce a fost revista [postere.articole mai importante]? big grin
Merita cumparata?

3 răspunsuri:
| Shinen a răspuns:

Buna!
Apare la sfarsitul lunii cam pe 29, 30 sau chiar pe 1.
Este revista mea preferata, eu zic ca merita cumparata. Luna asta a dat un mega poster cu Harry Potter. Continea niste articole cu Rihanna, Selena Gomez, Alexandra Stan, TaYLOR Swift.
Pa, pa.

| Rubi91 a răspuns:

Http://www.popcorn.ro/? c=12

Iti poti face cont si primesti informatii despre revista.

Cred ca pe 28 sau 29.
Fundita;;)?

| frumusik_6601 a răspuns:

Pai eu am luat-o pe 8 martie acum nu stiu cum si cand apare.Este cu:Selena Gomez&Justin Bieber,Rihanna,Alexandra Stan,Miley Cyrus, Taylor Momsen, Avril Lavigne etc.Are posterelebig griniddy Dirty Money,Abby {Ncis} & Glee, Katty Perry & Alex, Bill&Tom Kaulitz, Selena Gomez si Justin Bieber si Vampire Diaries.Megaposterele:Avril Lavingne si Piratii din Caraibe.Merita foarte mult cumparata.Este cea mai cool revista.