| ShREKT a întrebat:

Buna, cand faceam dus mi-am dat parul cu ceva masca de regenerare din miere si laptisor de matca, dar mi s-a subtiat parul si incep sa ma ingrijorez. Isi va reveni? Cu ce sa il dau sau ce sa fac sa isi revina?

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Sunt băiat, dar am încredere în puterea albinelor. laughing Nu te tunde, in niciun caz.Mai ai răbdare puțin, poate te-ai panicat degeaba.Eu aș zice că o să fie bine,că în fond, nu te-ai dat cu ceva rău pe par. Sper sa ți se refacă parul, iar pe viitor daca nu îți priește combinația asta cu miere și lăptișor, încearcă alte produse, că știi că sunt muuulte.Succes! :*