| adina123 a întrebat:

care credeti ca este cel mai bun parfum Avon?

Răspuns Câştigător
| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Dupa parerea mea Little Black Dress si cele de la Today Tomorrow Always sunt cele mai bune.
Bye!

15 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Buna!
asa cum a spus andreea02 tine de gusturi

mie imi plac parfumurile dulci sau florale

imi place cum miroase Eternal Magic, Outspoken si today tomorrow always romantic voyage

din pacate primul nu prea persista dar cele din urma da
un dezavantaj al ultimului parfum mentionat ar fi gramajul(se gaseste doar la 30 ml)
happy

| chupachups1234 a răspuns:

Pur Blanca, Perceive si Perceive Dew. Acum depinde de gusturi. happy

| lavi2864 a răspuns:

Eu cred ca e Today-Tomorrow-Always. Mie imi place si tine foarte mult!

| cryna a răspuns:

Pur blanca :X

| erika13 a răspuns:

Depinde de gusturi, outspoken pa

| edc a răspuns:

Incandessencelove struck

| edc a răspuns:

Little Black Dress si Little White Dress astea trei is superlove struckbig grin funditabig grin?

| lavinia1994 a răspuns:

Today tomorrow always

| Broadband a răspuns:

Pentru barbati avon exploration si full speed
pentru femei habar n-am laughing

| Andreea028131 a răspuns:

Asta tine in mare parte si de gusturi. Mie imi place Incandessencehappy

| Ddenise211 a răspuns:

Sunt de acord cu Roxana, Eclipse si Mela happy
Little Black Dress :X il ador!
Purblanca
Perceive
Today, Tomorrow& Always happy
dar imi plac si parfumurile de la Lady's
ca si Cavala:X happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persive

| Roxana_9884 a răspuns:

Little Black Dress si Little White Dress.cel putin astea imi plac miebig grin

| ral1187 a răspuns:

BUNA.am si eu un stoc enor de produse
daca te intereseaza ceva poti sa mi dai un add ralumanuela
am toate parfumurile avon la 35 lei (perceive,little black dress,little white dress,little red dress, incandessence, tressele...etc
si gama today tomorrow always care e cea mai buna la 40 lei buc.

| Marya14 a răspuns:

Dupa parerea mea : today tomorrow always... dar depinde de preferinte... mie imi place si little red dress, little white dresshappy