| cornelia_9446 a întrebat:

Hei! M-am gandit sa-i cumpar la prietenul meu de Craciun un parfum de la avon ( 105 ron) ce credeti ca ar mai merge langa acel parfum?

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Merge foarte bine perfumul tau alaturi de un articol de imbracaminte happy

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Consider ca ar merge, un lantisor de aur, sau daca este prea scump, o bratare de argint. Binenteles, cu numele vostru gravat pe interior. Pa

| PredatoR a răspuns:

Atat

| мιѕѕнαρριηєѕѕ a răspuns:

O cana cu numele lui sau zodie sau cu mos craciun laughing
sau o perna pe care sa scrii ceva frumos...

| Alexxanddraa001230 a răspuns:

Ai putea sa-i mai iei un inel barbatesc sau chiar o camasa foarte draguta... te pup si sper sa te vi ajutatwinking.

| BogdanaV a răspuns:

Mănuşi din piele.

| deiu04tza a răspuns:

Eu zic ca un fular thinking sau un glob pe care atunci cand il scuturi sa ninga... thinking