| Alexxx1465 a întrebat:

Care dintre cele doua categorii de unghii sunt mai bune? Acrylic sau gel? Constructie sau tipsuri? Pro si contra.

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nici una abele iti distrug unghia naturala

| Csander a răspuns:

Dar cele naturale ce au?

| Leea1405 a răspuns:

Eu sincer nu ti-as sugera niciuna din cele enumerate mai sus.

Dar daca vrei neaparat, am o alta varianta pentru tine.
Oja semipermanenta mi se pare foarte buna, atat ca si calitate cat si ca pret. Rezista chiar si o luna, asta depinzand bineinteles si de cat de repede iti cresc unghiile. Arata elegant si natural, ceea ce nu pot spune si despre cele cu gel. In plus, oja semi intareste unghia, o face mai rezistenta si nu ti se mai rupe asa, din orice!