Întrebare recomandată | Dilaa98 a întrebat:

Care e cea mai bună metodă de a te demachia de rimel? Dau fundă :*.

Răspuns Câştigător
| chri a răspuns:

Pai eu flosesc servetele demachiante si dau pe gene si aduc tot rimelul sub ochi si dupa aceea il sterg de sub ochi.Am citit o carte in care scria ca asa se procedeaza

| trisha88 a răspuns (pentru chri):

Si eu tot asa fac merge cel mai repede si se curata bine.

14 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Eu ma demachiez cu servetele umedehappy

| Deyutza1039 a răspuns (pentru ÁnΌMŀŠ):

Serios? straight face De demachiant nu ai auzit?

| ÁnΌMŀŠ a răspuns (pentru Deyutza1039):

Am auzit dar probabil ca am ochii sensibili si ma irit din cauza luihappy Gandeste inainte sa judeci un om!

| Dilaa98 explică (pentru Deyutza1039):

Logic că am auzit straight face.Eu mă refeream care este ce mai bună metodă ( cu apă, săpun, demacgiant etc.), dar văd că nu te-ai obosit să citeşti bine întrebarea...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite,
http://www.acasatv.ro/......hilor.html
Te pup!

| georgeta27 a răspuns:

Foloseste demacheant.

| LorenaAnca a răspuns:

Buna!
Exista solutii care te ajuta la demachiere, precum laptele demachiant. Cred ca gasesti in farmacii.
Pa, pa!

| ElleElenaElle a răspuns:

Eu ma demachiez cu servetele umede de doua ori.Pana se curata rimelul.

| lulugabi a răspuns:

Cu demachiant si cu un pieptane de sprancene :-s

| MicutzaThaPapusha a răspuns:

Servetele umede folosesc eu sau demachiant.

| Brianadan a răspuns:

Baby oil de la johnson.