| georgiana967 a întrebat:

Care e faza cu yves rocher,nu am comandat niciodata dar as vrea sa fac o comanda,unde as putea vedea brosura de luna asta, daca sunt client nou?

1 răspuns:
| A2895 a răspuns:

Uita-te pe www.yves-rocher.ro si gasesti acolo toate produsele si ofertele disponibile, dar eu zic ca e mai simplu sa te duci intr-un magazin de-al lor unde poti testa produsele inainte sa le cumperi (nu toate sunt asa de fascinante cum ne fac ei sa credem din reclama ^_^).