| Linda18 a întrebat:

Vreau sa va intreb ce parere aveti despre Yves Rocher si ce experiente aveti cu ei.
Eu am primit o brosura de-a lor impreuna cu o alta revista. Vreau sa-mi fac comanda de la ei pentru ofera cadouri la o anumita suma de bani pentru care comanzi. Voi a-ti comandat, a-ti primit cadourile?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am primit cadourile de fiecare data happy.
Ce ma nemultumeste e asteptarea coletului ...cam mult 10 zile totusi.
Si nu-mi plac gelurile lor de dus pentru ca nu persista mirosul.

| andru10best a răspuns:

Cadourile ajung mereu si produsele sunt super calitative. Iti recomand cu toata caldura Yves Rocher.

| johnyxus a răspuns:

E o firma de cosmetice foarte buna cu produse de calitate din cate stiu, ca faceam comanda de la o prietena.

| alexhandsport a răspuns:

Calitate

| Nikoleee a răspuns:

Este o firma detinuta de francezi, deci 100% calitate. Da, tot ceea ce "promit" primesti. De ziua ta, la o anumita suma de bani, etc. Este o firma pe cat se poate de serioasa :*