| cristinaxxx a întrebat:

La yves rocher trebuie sa pui comanda in fiecare luna?

4 răspunsuri:
| Led a răspuns:

Buna.sa stii ca nu e obligatoriu.ei iti trimit xcum brosura in fiecare luna dar daca nu vrei sa comanzi nimic pe luna aia nu e nici o problema.stiu asta ca maicamea e reprezentant la aceasta firma.chiar daca nu comanzi ei iti trimit in continuare brosura in fiecar luna.bafta!

| cristinaxxx explică (pentru Led):

Multumesc...
ma mai poti ajuta cu cateva detalii, adica daca dupa 4 luni sa zicem nu mai vreau sa fiu reprezentant...ce pot face

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa dai fiindca daca nu iti ia banii de pe telefon

| cristinaxxx explică (pentru PisicutzaCenusie):

Petrutzzu2001 nu inteleg la ce te referi...