| Pisiquee a întrebat:

Care e varsta minima pentru a deveni reprezentant Avon?
Fundita :*

Răspuns Câştigător
| sebastian1999 a răspuns:

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Minim 18 ani.
Pa, pa.

| Pisiquee explică:

Pai am fost anul trecut in centru si mi s-a spus parca ca de la 16 ani.Dar nu stiu sigur daca e de la 14 sau de la 16. happy [Deoarece de la 14 ai buletin, Dudee] tongue

| Rockart a răspuns:

Bună! 14, căci trebuie să ai buletin.

| ladys a răspuns:

Incearca Ladys intr-o noua forma: http://ladysforladys.blogspot.com Varsta minima 14 ani

| sebastian1999 a răspuns:

Am pus si eu l-a intamplare

| JustinFanEu a răspuns:

18 deoarece verisoara unei prietene a incercat si pe la 16-17 si nu a mers. deci 18 big grin

| sebi103 a răspuns:

18 ani

| andrreeaP a răspuns:

Eu stiu ca 18, dar la fel eu am 15 si m-am inscris pe numele mamei si ma ocup eu, la fel poti face si tu :*:*:*!

| 07051997 a răspuns:

18 ani probabilbatting eyelashesbig grin

| damarisles a răspuns:

18 ani. Eu sunt reperezentant avon si nu am 18 ani. Insa mama are. Am inscris-o pe ea si eu fac toata treaba.

| Hermione_6030 a răspuns:

14 ani.O prietena de-a mea e reprezentant si are 14.