| anonim_4396 a întrebat:

Care este varsta minima pe care trebuie sa o am pentru a deveni reprezentant Avon?

Răspuns Câştigător
| reghenimia a răspuns:

Trebuie sa ai minim 18 ani pentru a deveni reprezentant Avon; daca ai sub 18 ani, atunci poti deveni reprezentant doar cu acordul parintilor sau pe numele lor.

3 răspunsuri:
| Emma a răspuns:

18sad
Dar poti sa devii.
Pui numele mamei tale... dar u te ocupi de "afacere"tongue
propune`i!

| Mihaitsa22 a răspuns:

18 ani... dar daca nu ai inca 18 ani, poti devenii reprezentant Avon folosind numele mamei tale sau al unei cunostinte care a depasit varsta minima acceptata si in care poti avea incredere.Succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

18 ani