| anonim_4396 a întrebat:

Care este piesa vestimentara care poseda in garderoba voastra?
In a mea rohiile si bluze/maiouri/tricouri albe, largute.

Si care piesa va lipseste sau aveti prea putine articole de gen. La mine jeansii.

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Greu de spus...incerc sa am din fiecare cate ceva, sa nu-mi lipseasca nimic mai ales din piesele de baza.
Desigur cele mai multe piese vestimentare sunt pentru partea de sus:bluzite, topuri...
Apoi pantaloni, jeansi si rochii(sunt cam pe aceeasi pozitie)
Cele mai putine articole ar fi gecile/trenchurile/paltoanele.
Insa cu siguranta articolul meu favorit e sacoul, am multe si as mai cumpara inca 943749404.

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

A poseda = inseamna a avea. cred ca ai vrut sa spui "care predomina". in cazul asta ar fi vorba de rochii si fuste si nu prea am blugi, aproape deloc nu am laughing

| Bubutita a răspuns:

Eu am de toate.
Sunt o amatoare de haine. Oricand am ocazia imi cumpar o noua haine.
Nu imi mai incap in dulapul meu si am inceput sa le pun pe umeraselaughing.
Cred ca imi lipsesc pantalonii trei sferturi, adica pana la genunchi pentru ca nu imi plac deloc.
Ii prefer pe cei scurti.:*

| AndreeaEma a răspuns:

Buna!
La mine in garderoba, cu siguranta predomina rochiile. Lungi, scurte, mulate sau vaporoase, sunt indragostita de el!
Cat despre a doua ta intrebare, nu mi-am prea pus problema asta, dar cred ca ar mai merge sa imi cumpar, la fel ca si tine, niste jeansii.
Te pup kiss

| OoBunnyoO a răspuns:

Bluzele, am mult prea multe. Nu cred ca ma pot plange de prea putine articole, insa am prea multe, unele chiar si nepurtate. laughing

| FkThRz a răspuns:

Jeansi si tricouri.