| AnnaBebitza a întrebat:

.care rinoplastie vi se pare mai reusita.cea a marei banica sau a adelinei pestritu...care nas a iesit mai frumos?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BBnikki a răspuns:

Noua forma a nasului este, in mare parte, influentata de 'vechiul nas', in sensul ca Mara ( spre exemplu) probabil l-a avut mai subtire si rinoplastia l-a determinat doar sa para mai drept si mai scurt, pe cand Adelina ( probabil) a avut un nas mai 'borcanat' si rinoplastia nu a facut altceva decat sa-i scoata in evidenta nasul 'butucanos'. Am dat exemple, nu ma intelege gresit, dar nu stiu cum arata respectivele 'nasuri'. laughing

| AnnaBebitza explică (pentru BBnikki):

Asa este...dar fiecare medic are stilul lui de o opera, fiecare poate opera diferit acelasi nas, de aia..eu nu stiu care stil e mai bun