| Bloanca_Nelutzu_1990 a întrebat:

De unde să fac intro ca a lui Adelina Pestritu (EDA videoblog)? Și tot la videoblogul Adelinei ați vazut cum are ii apare cat are baterie scrie rec etc... Cum face asta?!

1 răspuns:
| EduardAndreiCoroiu12 a răspuns:

Intro, nu stiu.Dar rec si astea scrii pe YouTube
Greenscreen camcorder si descarci un clip, apoi alegi un video la care vrei sa-l aplici si ii faci green screen.Este inclus un video si poti face green screen de pe un program numit Wondershare Filmora 9 dar costa. Poti sa-l descarci gratis totusi chiar daca va avea watermark.
Poti cauta un tutorial cum sa-l activezi pe YouTube, dar nu recomand deoarece asta se cheama piratare sau furt si este impotriva legii.
Trebuie sa pui credite pentru videoul cu camcorder deoarece daca nu e royality free si asta se considera furt sau piratare.
Sper ca te-am ajutat!