| mikaya a întrebat:

Buna, care sunt cei mai buni plasturi pentru puncte negre? Nu vreau ceva natural(facut cu ingrediente din casa), vreau ceva ce se poate gasi in magazine.

2 răspunsuri:
| MgdDroopy a răspuns:

De la magazinul DM (dm drogerie markt) marca Balea. Ieftine si bune. Testate.
Sa faci fix ca instrucțiuni.
Am luat de la același magazin si alte mărci. Nu mi-au plăcut.

| wonderwoman123 a răspuns:

Preferatele mele sunt cele de la 7Heaven cu ceai verde si cenusa vulcanica. Le gasesti in Auchan, Kauffland, Cora, Carefour etc. si sunt 10 lei.