| nessayaR a întrebat:

Unde se gasesc plasturi pentru puncte negre si cat costa?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In farmacii si hipermarketuri gasesti

| BiuL a răspuns:

Eu am vazut in DM, dar sunt si un supermaketurile de genul Auchan, Carrefour la sectiunea frumusete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Plasturi pentru puncte negre - Montagne Jounesse cu flori de portocal
Prețul acestora este de aproximativ 8-9 lei și se găsesc în diverse magazine, super/hipermarke-uri.
În pachet sunt 3 plasturi ambalați individual.
Te pup!

| dydu01 a răspuns:

Buna!
La farmacia Sensiblu.
Costa vreo 25 - 30 lei, pentru ca nu da la bucata, da decat la pachet, si sunt mai multi plasturiwinking
Sper ca te-am ajutat happy!

| Alexander5 a răspuns:

Buna...unde gasesc ziare?

| Burberry a răspuns:

Uite un articol cum le poti scoate acasa, fara banda. Banda este prea agresiva si lasa rani

http://www.beautytips.ro/puncte-negre-cum-scapi-de-punctele-negre