| rock231girl a întrebat:

Care e cea mai buna marca de plasturi pentru puncte negre? Dc?

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Nu merită să dai banii pe plasturi că oricum nu sunt buni de nimic. Îţi faci un ceai de muşeţel şi îl iei de pe foc, îl pui într-un vas şi stai deasupra lui, cât mai aproape, cca 7-8 minute. Apoi freci uşor cu prosopul şi adio puncte negre.

| rock231girl explică (pentru AikkoxD):

Si chiar ies asa usor cu infuzia de ceai de musetel?

| AikkoxD a răspuns (pentru rock231girl):

Da, pentru că îţi curăţă în profunzime porii şi dezinfectează. trebuie doar să aplici după o cremă hidratantă că o să ai pielea puţin roşie.dar îţi trece roşeaţa după 1-2 ore.îţi faci tratamentul ăsta cu ceai de muşeţel o dată sau de două ori pe săptămână.

| ruzycciocolata a răspuns:

Buna! Eu folosesc plasturii de la montagne jeunesse si isi fac treaba de minune.Am folosit si Balea insa nu isi fac treaba la fel de bine. Numai bine!