| anonima13 a întrebat:

Cat costa B.B. Cream de la Garnier? De unde as putea sa il cumpar? Are cineva, este bun? Multumesc! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Kitty1212 a răspuns:

Buna eu mi-am luat aceasta crema de foarte mult timp inca de la prima ei aparitie sa zic... Mai este o crema excelenta, acopera foarte bine insa daca tenul tau are o tenta de ingrasare rapida ( sau exces de sebum) nu iti recomand decat varianta pentru ten normal spre mixt, pentru ca cel normal este ft uleois si espectul lasa de dorit in cazul tenului gras. Dar nu am ce sa reprosez, ramane pe fata iar pentru o fixare si mai buna aplica si putina pudra :X si eu am luat-o cu 25 lei:*:*

4 răspunsuri:
| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Nu am, insa am cautat pe net si costa 30 ron/lei big grin
Sper ca te-am ajutat happy

| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Buna! da am eu, este foarte bun(pentru tenul meu).Il gasesti in farmacii sau in magazine de cosmetice.Costa cam 22-30 de lei.

| VivianneMnt a răspuns:

Pretul e undeva intre 20 si 30 de lei, in functie de magazin. Mi-am cumparat eu acum cateva zile si sunt foarte multumita de el. Este un fond de ten-crema, deci nu acopera 100% in caz de acnee sau cosuri foarte evidente, dar uniformizeaza tenul si il face mai luminos. Eu ti-l recomand cu incredere.