| oanadragutza a întrebat:

Intrebarea mea se refera la BB Cream, ma tenteaza de mult sa cumpar una am auzit ca cele de la Garnier sunt niste facaturi daca acele nu sunt une atunci care sunt, de unde pot cumpara (ps. stau in navodari) si cat m-ar costa una?

1 răspuns:
| Mandarina888 a răspuns:

Nu merge niciodata pe ce ai auzit! Cea de la Garnier este foarte buna, costa in jur la 25 lei, poti sa iti comanzi de la avon, oriflame, este BB Cream si de la L'oreal insa preturile difera de la o firma la alta, daca vrei una buna du-te la SensiBlu si acolo iti vor recomanda de la Vichy, Roche-Posay, Roc, Avene etc care insa costa mai mult 50 60 70 lei! Eu personal iti recomand fondul de ten Toleriane teint de la Roche Posay este 70 80 lei dar este un fond de ten foarte concentrat, se aplica usor pe fata acopera bine, nu incarca si trateaza tenul de orice imperfectiune plus ca are in compozitie si apa termala!