| kpoplover21 a întrebat:

Cat costa BB Cream de la L'oreal? Dar de la Garnier?

Răspuns Câştigător
| Laura927 a răspuns:

Bb cream de la Garnier costa in jur de 20-30 lei, in funcție de magazin ( normal costa 25 lei) si ti-o recomand mai mult pe cea de la Garnier decat pe cea de la loreal, are o culoare mai naturală!

Cea de la L'oreal costa 49 lei si nu este cine stie ce...

| kpoplover21 explică (pentru Laura927):

Aha. multumesc mult. si eu ma gandeam ca e mai buna cea de la Garnier.

| Laura927 a răspuns (pentru kpoplover21):

Eu am încercat-o vara trecută si iti zic sincer, putin bronzata si culoarea medium de la Garnier iti lasa tenul foarte frumos sincer, dar sa nu uiti ca daca tu ai tenul uscat este foarte posibil sa ți-l usuce putin asa ca foloseste o crema putin hidratanta înainte cu vreo 20 minute.
Plus ca are un miros destul de puternic dar e plăcut, mie mi se pare ca miroase a trandafiri.
Multumesc de fundita happy

| kpoplover21 explică (pentru Laura927):

Nu ai pentru. ce.winking
Eu nu am tenul uscat... mai degraba ten gras. straight face... dar in fine, deocamdata il incerc sa vad cum e.winking
Ms de raspunsuri. Papa

4 răspunsuri:
| roxanaiasmina202 a răspuns:

20 lei am luat eu!