| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy cat timp se pun benzile depilatoare la frigider? funda.

3 răspunsuri:
| FataOreo a răspuns:

laughing
Nu se pun la frigider, ci se incalzesc!

| anonim_4396 explică (pentru FataOreo):

Ba da! se pun mai intai la frigider si apoi cand le folosesc se incalzesc intre palme putin! hai incerca tu sa nu le pui la frigider si sa le incalzesti si sa vezi ce o sa paesti! am patit-o eu groaznic ca nu le-am pus laughing si daca nu sti cat imp se pun la frigider si nu ma poti ajuta nu te mai baga ca fraiera! ca habar nai!laughing...winking

| FataOreo a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot eu sunt fraiera? Auzi unde ai gasit tu ca trebuie sa le bagi la frigider? Pe cutia de prezervative? Tu crezi ca sunt ca tine, sa nu stiu cum se incalzesc benzile? Ba, da' mult tupeu ai!